Responzívny dizajn

Zobrazenie sa automaticky prispôsobí podľa typu zariadenia na ktorom je načítané.

Zabepečené proti SQL injection

Framework systému ponúka komplexnú ochranu proti SQL Injection, Remote File Inclusion (RFI) a Cross Site Scripting (XSS) útokom. Vaše súbory a databázy budú v bezpečí.

Systémové požiadavky

Pre správnu funkciu a bezproblémový beh skriptov je potrebné aby Váš webhosting podporoval verziu PHP 5.1 a vyššiu a MySQL 5.1 a vyššiu.

Hostované skripty

Ideálne riešenie pre každého, kto chce využiť skripty, ale nechce alebo nemôže ich inštalovať na vlastný webhosting. Skript bude hostovaný na vzdialenom servery. Pre intergráciu do Vašich stránok postačí umiestnenie krátkeho kódu do stránky kde požadujete vloženie rezervačného systému.

Unknown image

Rezervačný systém pre autoškoly

Systém na online plánovanie jázd pre autoškoly

Viac
Unknown image

Systém na plánovanie stretnutí

systém pre rezervácie schôdzok, stretnutí, služieb. V systéme môžete jednoducho spravovať kalendár schôdzok, vytvárať individuálne plány, služby a ceny. Systém je flexibilný, robustný a vysoko prispôsobiteľný. Vhodný pre všetky odvetvia. Systém je možné použiť ako samostatný nástroj, alebo ho integrovať do iného internetového systému.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre kiná

Rezervačný systém pre kiná je určený na rezerváciu miest a rezervácie vstupeniek. Umožňuje rezervácie v niekoľkých jednoduchých krokoch. Tento výkonný rezervačný systém môže byť nasadený na ľubovoľnej webovej stránke ponúkajúcej vstupenky na filmy, divadlo.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre reštaurácie

online systém pre rezervácie stolov v reštauráciách.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre hotely

kompletný rezervačný systém izieb pre hotelové stránky.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre autobusy

pre rezerváciu cestovných lístkov, miesteniek.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre požičovňu automobilov

systém pre požičovňu áut, ktorá Vám umožní online rezervácie priamo na Vašich web stránkach.

Viac
Unknown image

Kalendár podujatí

kalendár podujatí je online registračný systém podujatí, ktorý umožňuje návštevníkom vašich webových stránok zaregistrovať sa na výučbu, školenia, konferencie a ďalších akcií priamo na Vašich webových stránkach.

Viac
Unknown image

Kalendár obsadenosti

je PHP kalendár, ktorý ukazuje dostupnosť, umožňuje online rezervácie v niekoľkých jednoduchých krokoch, prijíma online platby a umožňuje spravovať rezervácie.

Viac
Unknown image

Systém predaja vstupeniek

rezervačný systém podujatí vám umožní zobraziť a propagovať množstvo podujatí, pridať viacero typov vstupeniek (platené, darovacie, zadarmo, pred predaj, atď.). Nahrať mapu sedadiel, správu rezervácií a spracovávať rôzne offline a online platby. A čo viac - správcovia môžu prispôsobiť a vystaviť faktúry, vytvárať PDF vstupenky, vystavovať promo kódy a používať vstavanú čítačku čiarových kódov.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre nočné kluby , bary

umožní na Vašej webovej stránke rezervácie sedenia vo vašom klube. Môžete pridávať rôzne typy sedenia s rôznymi kapacitami. Systém umožňuje nastavenie osobitných cien a záloh pre každé sedenie. Ako doplnkovú službu si môžu zákazníci predobjednať rôzne kategórie doplnkov, ako sú alkoholické nápoje, nealko nápoje a iné. Administrátori môžu posielať hromadné e-maily pre pravidelných zákazníkov a propagovať špeciálne ponuky klubu.

Viac
Unknown image

Rezervačný systém pre upratovacie služby

umožní prijímať rezervácie pre upratovacie služby.

Viac